Keban Liseliler (TEST YAYIN...)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben Seni Gizli Sevdim Bilmedim Alem Duyar(Sevcan Orhan)

2 posters

Ben Seni Gizli Sevdim Bilmedim Alem Duyar(Sevcan Orhan) Empty Ben Seni Gizli Sevdim Bilmedim Alem Duyar(Sevcan Orhan)

Mesaj  Ümran Gündüz USTAOĞLU Perş. Ara. 03, 2009 9:19 am

Günaydın arkadaşlar. Sabah sabah güzel bir türkü dinlemek istersiniz diye düşündüm

https://www.dailymotion.com/video/x9y43h_ben-sen-gzl-sevdm-blmedm-alem-duyar_music

En son Ümran Gündüz USTAOĞLU tarafından Perş. Ara. 03, 2009 10:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ümran Gündüz USTAOĞLU
Ümran Gündüz USTAOĞLU

Ben Seni Gizli Sevdim Bilmedim Alem Duyar(Sevcan Orhan) Empty Geri: Ben Seni Gizli Sevdim Bilmedim Alem Duyar(Sevcan Orhan)

Mesaj  Fevzi ÇAKMAK Perş. Ara. 03, 2009 9:55 am

Ümran bu muhteşem türküyü nerden akıl ettin..Bu sabahın en güzel şeyi bu oldu... ne kadar güzel...ne kadar etkileyici...Söyeleyen kim, çok ağır, usulünce söylüyor..Çok teşekkürler..
Fevzi ÇAKMAK
Fevzi ÇAKMAK

Ben Seni Gizli Sevdim Bilmedim Alem Duyar(Sevcan Orhan) Empty Geri: Ben Seni Gizli Sevdim Bilmedim Alem Duyar(Sevcan Orhan)

Mesaj  Ümran Gündüz USTAOĞLU Perş. Ara. 03, 2009 10:03 am

Fevzi Sevcan Orhan bu sanatçı. TRT de hem program sunuculuğu yapıyor hem de çok iyi bir türkücü. Demin adını çıkaramadığım için yazamamıştım ama hemen araştırdım senin için ve düzeltmemi de yaptım listeden
Ümran Gündüz USTAOĞLU
Ümran Gündüz USTAOĞLU

- Similar topics