Keban Liseliler (TEST YAYIN...)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben Hatırladıklarımı Yazayım O Zaman

2 posters

Ben Hatırladıklarımı Yazayım O Zaman Empty Ben Hatırladıklarımı Yazayım O Zaman

Mesaj  Fevzi ÇAKMAK Ptsi Kas. 16, 2009 2:31 am

Sevgili arkadaşlar... hep birbirimizden konuştuk.. Biraz da öğretmenlerimiz başlığı üzerinden gidielim düşüncesindeyim..
Fevzi ÇAKMAK
Fevzi ÇAKMAK

Ben Hatırladıklarımı Yazayım O Zaman Empty Geri: Ben Hatırladıklarımı Yazayım O Zaman

Mesaj  Fevzi ÇAKMAK Ptsi Kas. 16, 2009 2:42 am

Fevzi ÇAKMAK demiş ki:Sevgili arkadaşlar... hep birbirimizden konuştuk.. Biraz da öğretmenlerimiz başlığı üzerinden gidielim düşüncesindeyim..

Bu nedenle bir yerden başlayalım: Öğretmenlerimizi hatırlamaya çalışalım ve şimdiki yerlerini, telefonlarını bilenleri buraya not düşelim...Sonra birimiz bunu üstüne vazife edinereke listelensin ve genel kullanıma sunsun..E hadi ozaman.. Ben hatırladığım birkaç kişiyi yazıyorum.. Sonra da telefonlarıı, yerleini bildiklerimi yazarım..

Yaşar Damlapınar-Sosyal Bilgiler öğretmenimizdi, Ankara Polis Koleji'nde öğretmenliğe devam ediyor.
Ali Harbi-Tarih öğretmenimizdi, Sakarya'da Lise Müdürü(aynı zamanda grubumuzun da üyesi)
Hıdır Tonbul-Matematik, İstanbul'da, ama adres ve telefon bilgisi yok...
Ergin Yavuz-İnkılap tarihi, tarih-adres ve telefon bilgisi yok.
Afet Karagöz-Resim, Edirne'de öğretmenliğe devam ediyor, telefonu var..
Yüksel Yıldırım-Beden Eğitimi-Burhaniye'deysi-Zeko görmüştü, ancak sanırım şimdi Manisa'da adres ve telefon bilgisi yok...
Sonay Toptaş-Matematik-bilgi yok
Bedrettin ve Muazzez Küçük-Elazığ'dalar, adres ve telefon bilgisi yok, onu Ümran bize alabilir.
Neriman Arıcı-Psikoloji, adres ve telefonu Zeko'da olacak.
.....
Devamı sizden arkadaşlar hadi...
Fevzi ÇAKMAK
Fevzi ÇAKMAK

Ben Hatırladıklarımı Yazayım O Zaman Empty Geri: Ben Hatırladıklarımı Yazayım O Zaman

Mesaj  YUNUS Ptsi Kas. 16, 2009 8:48 am

Fevziciğim sağol. Bu bölümde eski ve yeni öğretmenlerin herbiri için bir başlık açılıp, haklarında kısa bilgi yazılırsa iyi olur diye düşünüyorum. Ama doğru bilgi tabi; o yüzden bilen arkadaşlar yazsın...
Mesela ilk olarak kesin bildiğimiz Yaşar Damlapınar hocamız için ben açıyorum...
YUNUS
YUNUS
Admin

https://kebanliseliler.yetkin-forum.com

Mesaj  Fevzi ÇAKMAK Ptsi Kas. 16, 2009 1:52 pm

Admin demiş ki:Fevziciğim sağol. Bu bölümde eski ve yeni öğretmenlerin herbiri için bir başlık açılıp, haklarında kısa bilgi yazılırsa iyi olur diye düşünüyorum. Ama doğru bilgi tabi; o yüzden bilen arkadaşlar yazsın...
Mesela ilk olarak kesin bildiğimiz Yaşar Damlapınar hocamız için ben açıyorum...
İyi fikir..
Fevzi ÇAKMAK
Fevzi ÇAKMAK

- Similar topics